1997 yılında izmirde kurulan şirketimiz

Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde orjinal, muadil ve yan sanayi parça satışı yapmaktadır. Piyasada sık bulunabilecek parçaların dışında yaşı ilerlemiş, japon ve kore araçlarınında parça teminini, profesyonel kadromuz eşliğinde kalite ve hız odaklı gerçekleştiriyoruz. En temel ilkemiz kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak, geçmişten günümüze vermiş olduğumuz hizmetler gibi gelecektede çözüm odaklı çalışmaktır. 1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir .
Satın almak istediğiniz ürünü, anasayfa ekranından, kategorisinden veya arama yaparak seçiniz.

Satın almak istediğiniz ürünün marka, model ve model yılını kontrol ederek hemen alt tarafında bulunan "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz.

Sitenin En üst sol köşesinde bulunan buton ile veya en aşağıdaki sabit menüden sepet butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

Sepetinize ulaştığınızda lütfen ürünlerinizin, adetlerinin ve fiyatlarının doğruluğunu kontrol ediniz ve eğer doğru ise ödeme yap butonuna tıklayınız.

Karşınıza gelen sayfa ödeme seçenekleri sayfası olacaktır, ödeme seçeneğinizi seçerek ödeme işlemini tamamlayınız.

Ödeme işlemleri sırasında sizden teslimat bilgileri ve eğer ödeme işlemini Kredi Kartı / Bankamatik Kartı ile yapıyorsanız kart numaralarınızı isteyecektir kart numaraları ve teslimat bilgilerinizi lütfen eksiksiz giriniz.

Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra sistem size benzersiz sipariş numaranızı verecektir sipariş numaranızı lütfen not ediniz.

Sipariş Numaranız ile sitenin en alt sabit menüsünde bulunan sipariş sorgula butonuna tıklamanız ile siparişinizi sorgulayabileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız ilgili alana benzersiz sipariş kodunuzu girdiğinizde almış olduğunuz ürünün ve kargo bilgilerinin detaylarını görebilirsiniz.Firmamız

1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli,
hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir

1

Kaliteli Hizmet

2

Hızlı Sevkiyat

3

İletişim Becerisi

4

Ürün Çeşitliliği

İletişim

Aydın Mahallesi
Yeşillik Caddesi No: 461 Kat: 3
Karabağlar / İZMİR

Tel : (232) 253 15 15