1997 yılında izmirde kurulan şirketimiz

Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde orjinal, muadil ve yan sanayi parça satışı yapmaktadır. Piyasada sık bulunabilecek parçaların dışında yaşı ilerlemiş, japon ve kore araçlarınında parça teminini, profesyonel kadromuz eşliğinde kalite ve hız odaklı gerçekleştiriyoruz. En temel ilkemiz kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak, geçmişten günümüze vermiş olduğumuz hizmetler gibi gelecektede çözüm odaklı çalışmaktır. 1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir .
Alışveriş sırasında web sitemizin mevcut SSL 256 BİT sertifikası ile korunuyor olacaksınız.

Ödeme ekranlarında aktif olan SSL Şifrelemesi sayesinde girmiş olduğunuz tüm bilgiler karşı tarafa yani bankaya base64 sistemi ile şifrelenmiş olarak gidiyor.

Kredi kartı veya bankamatik kartınızın çalınmış ve kötü amaçlı kişilerin elinde olduğunu düşünerek kartınız önce 3D SECURE dediğimiz banka süzgecinden geçiyor.

Banka Süzgeci tarafından sahipliğiniz onaylanan kart bilgileriniz sistemimize geliyor sistemimizden bir kez daha şifrelenip bu kez bankanın ilgili tahsilat bölümüne yönleniyor ve oradan gelen bilgi ile tahsilat işleminin durumu sistemimiz tarafından onaylanıp sipariş numaranız ile birbirine tutuyor ise işleme konuluyor.

Bankanın zorunlu tuttuğu güvenlik önlemleri haricinde sistemimiz yapılan her ip işlemini konum bilgisi ve kimlik numarası olarak tek tek kaydediyor.

miba grup ® ile güvendesiniz.Firmamız

1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli,
hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir

1

Kaliteli Hizmet

2

Hızlı Sevkiyat

3

İletişim Becerisi

4

Ürün Çeşitliliği

İletişim

Aydın Mahallesi
Yeşillik Caddesi No: 461 Kat: 3
Karabağlar / İZMİR

Tel : (232) 253 15 15