1997 yılında izmirde kurulan şirketimiz

Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde orjinal, muadil ve yan sanayi parça satışı yapmaktadır. Piyasada sık bulunabilecek parçaların dışında yaşı ilerlemiş, japon ve kore araçlarınında parça teminini, profesyonel kadromuz eşliğinde kalite ve hız odaklı gerçekleştiriyoruz. En temel ilkemiz kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak, geçmişten günümüze vermiş olduğumuz hizmetler gibi gelecektede çözüm odaklı çalışmaktır. 1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir .
Satın almış olduğunuz ürünü yolda bozulma, kırılma ve zarar görme ihtimalini göz önünde bulundurarak teslim almadan önce kontrol ediniz ve arızalı ise teslim almayınız.

Arızası tarafımızdan onaylanan ürünler sorunsuzca geri alınacaktır.

miba grup ® müşterileri satın almış olduğu ürünleri 3 gün içerisinde iade etme hakkına sahiplerdir.

Göndermiş olduğumuz ürünü teslim almadan önce kontrol etmeyen müşterilerimiz için miba grup ® hiç bir iade almayacak ve geri ödeme yapmayacaktır.

miba grup ®, işbu İade Şartlarını, dilediği zaman www.mibagrup.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. miba grup ®'un değişiklik yaptığı İade Şartları, www.mibagrup.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.Firmamız

1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli,
hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir

1

Kaliteli Hizmet

2

Hızlı Sevkiyat

3

İletişim Becerisi

4

Ürün Çeşitliliği

İletişim

Aydın Mahallesi
Yeşillik Caddesi No: 461 Kat: 3
Karabağlar / İZMİR

Tel : (232) 253 15 15