1997 yılında izmirde kurulan şirketimiz

Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde orjinal, muadil ve yan sanayi parça satışı yapmaktadır. Piyasada sık bulunabilecek parçaların dışında yaşı ilerlemiş, japon ve kore araçlarınında parça teminini, profesyonel kadromuz eşliğinde kalite ve hız odaklı gerçekleştiriyoruz. En temel ilkemiz kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak, geçmişten günümüze vermiş olduğumuz hizmetler gibi gelecektede çözüm odaklı çalışmaktır. 1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir .
Kullanıcılar web sitemizde alışveriş yapmak için üye olmak zorunda değildirler.

Ekstra bir durum olmadığı takdirde miba grup ® siparişlerinizi en geç 3 gün içerisinde kargolar.

Alışverişin tamamlanması adına kullanıcılardan istenilen bilgileri kullanıcılar eksiksiz girmek zorundadır aksi takdirde siparişleri gecikebilir veya ellerine ulaşmayabilir.

Web sitemizden 18 yaşını doldurmamış kişiler alışveriş yapamaz.

İp adresi gizli veya konum bilgisini gizlemek adına program veya programlarla sitemize giren kullanıcılar alışveriş yapamaz, yinede yaparlar ise problem çıkması halinde miba grup ® sorumlu değildir.

miba grup ®, işbu Kullanım Şartlarını, dilediği zaman www.mibagrup.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. miba grup ®'un değişiklik yaptığı Kullanım Şartları, www.mibagrup.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.Firmamız

1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli,
hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir

1

Kaliteli Hizmet

2

Hızlı Sevkiyat

3

İletişim Becerisi

4

Ürün Çeşitliliği

İletişim

Aydın Mahallesi
Yeşillik Caddesi No: 461 Kat: 3
Karabağlar / İZMİR

Tel : (232) 253 15 15